همایش های گذشته

اجلاس دکترین نوین مدیریت در کسب و کارها
تاریخ برگزاری : 1401/01/25

دکترین مدیریت، مجموعه ای فراتر از استراتژی ها، سیاست ها و خط مشی هاست و ریشه در باور و نگرش به توسعه اقتصاد در مقیاس جهانی و ثروت آفرینی در ابعاد گسترده دارد. در میان دکترین های نوینی که تحولات گسترده ای را در دنیا رقم زده اند و تاثیر شگرفی بر رشد فزآینده اقتصادی در هزاره جدید داشته اند، می توان از دکترین نوین مدیریت در کسب و کارها نام برد.

دکترین مدیریت کسب و کار به معنای بهره گیری از نظام نوین مدیریت مدرن در بهبود رشد اقتصادی از منابع حیاتی بوده و تعامل با نهادهای مالی و اقتصادی دنیا پس از تحول سازمانی دکترین نوین مدیریت اتفاق می افتد.

"اجلاس دکترین نوین مدیریت در کسب و کار " یک رویداد بین المللی  است که صدها کسب و کار در آن حضور خواهند داشت و با حضور اساتید و مدرسان بین المللی، به روزترین روشهای مدیریت نوین، رقابت و ماندگاری در کسب و کار، مدیریت کسب و کار در شرایط بحران و دکترین نوین مدیریت را آموزش خواهند داد. این رویداد با هدف توسعه کسب و کارها و ارتقا دانش مدیریت نوین با حضور مسئولین و مدیران ارشد ملی و بین المللی اسفند ماه یک هزار و چهارصد در مرکز همایش های بین المللی تهران توسط گروه بین المللی اتحاد مدیران برتر به شماره ثبت 75476 برگزار می گردد.

لذا با حضور ارزشمند خویش ما را در این رویداد یاری نموده و گامی موثر در جهت توسعه و ارتقا دکترین نوین مدیریت کسب و کارهای کشور برداریم.

در پایان اجلاس از مدیرانی که شاخص های نظام مدیریت نوین را در کسب و کار دنبال کرده اند با اعطای " نشان دکترین مدیریت کسب و کار " تقدیر به عمل خواهد آمد.

 محورهای اجلاس:

-دکترین مدیریت در توسعه کسب و کار

-استراتژی های مدیریت برند

-مدیریت استراتژیک و رقابت در کسب و کار

-نقش تکنولوژی و فناوریهای نوین در کسب و کار

-گسترش بازار و شیوه های کاربردی وفاداری مشتری

-تجزیه و تحلیل فرصت ها و چالش ها مدیریت کسب و کار

* جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن های 09128896581 و 05136039248 داخلی 101 تماس حاصل فرمایید *