همایش های آتی

همایش سراسری مدیران خلاق و برند آفرین ملی
تاریخ برگزاری : 1402/06/30

اطلاع رسانی اجلاس در سایت اتاق بازرگانی همدان 

اطلاع رسانی در سایت اتاق بازرگانی مازندران

 

توسعه و پیشرفت کسب و کار و دستیابی به اهداف سازمانی، از طریق مدیریت خلاق امکان پذیر می باشد. مدیریت اساسی ترین و مهم ترین رکن هر مجموعه ای است. تفاوت مدیران موفق خلاق و ناموفق، در طرز فکر و نوع اقداماتی که انجام می دهند می باشد. همه افرادی که دارای دانش و تجربه مدیریتی هستند، با قرار دادن یک مدل مدیریتی متناسب با مجموعه هایی که در آن فعالیت میکنند، میتواند یک مدیریت موفق داشته باشند و منشأ تحولات یک کسب و کار و برند آفرینی و تغییر های مثبت باشند.

از این رو، با توجه به اهمیت نقش کارآفرینان و مدیران خلاق در خلق برندها، "همایش سراسری  مدیران خلاق و  برند آفرین در شهریور ماه سال 1402 در مرکز همایشهای بین المللی رایزن"با حضور اساتید، سخنرانان حوضه مدیریت و کارآفرینی و مدیران عالی رتبه سازمانها، برگزار خواهد شد.

محورهای اجلاس:

-              مدیریت خلاق  و استراتژیک در توسعه کسب و کار

-              بررسی چالشهای کسب و کارها

-              ارائه الگو هاي نوين مديريتي و مراقبتي در توسعه اقتصادی

-              برند سازی و توسعه کسب و کار

میهمانان ویژه:

        سازمان  های صنعت ، معدن، تجارت،  اتاق های بازرگانی، اتحادیه ها، انجمنها، اصناف

 این گردهمایی توسط دبیر خانه شرکت بین المللی اتحاد مدیران برتر به شماره مجوز 75476برگزار خواهد شد، لذا از شما دعوت میشود تا با حضور در این رویداد، با معرفی خود و مجموعه مطبوع در بزرگترین گردهمایی مدیران کشور و در اختیار گذاشتن تجربه مدیریتی خود در این مراسم کارنامه ای مشترک با مدیران موفق به ثبت رسانید.

اطلاعات بیشتر: 09128896581