بیان قلم

یکی از بزرگترین مجموعه های برگزارکننده همایش ، کنفرانس های علمی، تخصصی و نشست های تجاری بین المللی بیش از یک دهه فعالیت داخلی و خارجی که از سال 1387 شروع به فعالیت نموده است. این شرکت توانسته رتبه یک رنگینک برگزاری همایش و جشنواره را 5 سال پی در پی کسب نماید.

موسسه فرهنگی هنری بیان قلم در سال 92 توانست مجوز برگزاری همایش و جشنواره ها را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ نماید و در سال 94 گروه بین المللی اتحاد مدیران برتر را ثبت کرده که ماموریت این گروه بین المللی برگزاری دوره های کاربردی مدیرت، برگزاری نمایشگاه های بین المللی، برگزاری همایش های تجاری و نشست های تخصصی و دوره های MBA و DBA کوتاه مدت با همکاری دانشگاه صنایع و معادن ایران، دانشگاه علم و فرهنگ در داخل کشور و برگزاری دوره های کوتاه مدت با همکاری دانشگاه های بین المللی  می باشد که توانسته دوره های بسیاری  برگزار نماید.

 بیان قلم با بیش از یکصد همایش ، سمینار و کنفرانس علمی و تخصصی را در داخل و خارج از کشور برگزار نموده که عمده آنها با همکاری ارگان های دولتی می باشد و توانسته گام بزرگی بر تحقق اهداف آن سازمان ها برداشته و افتخاراتی در کارنامه های مشترک به ثبت رساند. از دیگر فعالیت های این مجموعه تولید و پخش برنامه های مشارکتی از شبکه های سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از شبکه 1، 2، و 3 می باشد.

 

 

 لیست برخی از ریاست سازمان ها ، انجمن های علمی ، نمایندگان و اساتید دانشگاهی که تاکنون به عنوان سخنران و حامی کنفرانس ها و همایش ها همکاری های لازم را با این شرکت داشته اند.