بیان قلم

یکی از بزرگترین مجموعه های برگزارکننده همایش ، کنفرانس های علمی، تخصصی و نشست های تجاری بین المللی بیش از یک دهه فعالیت داخلی و خارجی که از سال 1387 شروع به فعالیت نموده است. این شرکت توانسته رتبه یک رنگینک برگزاری همایش و جشنواره را 5 سال پی در پی کسب نماید.

موسسه فرهنگی هنری بیان قلم در سال 92 توانست مجوز برگزاری همایش و جشنواره ها را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ نماید و در سال 94 گروه بین المللی اتحاد مدیران برتر به شماره ثبت 75476 را ثبت کرده که ماموریت این شرکت، اعزام و پذیرش هییت های تجاری، برگزاری دوره های کاربردی مدیرت، برگزاری نمایشگاه های بین المللی، برگزاری همایش های تجاری و نشست های تخصصی و دوره های MBA و DBA کوتاه مدت با همکاری دانشگاه صنایع و معادن ایران، دانشگاه علم و فرهنگ در داخل کشور و برگزاری دوره های کوتاه مدت با همکاری دانشگاه های بین المللی  می باشد که توانسته دوره های بسیاری  برگزار نماید.

 بیان قلم و گروه بین المللی اتحاد مدیران بیش از یکصد همایش ، سمینار و کنفرانس علمی و تخصصی را در داخل و خارج از کشور برگزار نموده که عمده آنها با همکاری ارگان های دولتی می باشد و توانسته گام بزرگی بر تحقق اهداف آن سازمان ها برداشته و افتخاراتی در کارنامه های مشترک به ثبت رساند. از دیگر فعالیت های این مجموعه تولید و پخش برنامه های مشارکتی از شبکه های سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از شبکه 1، 2، و 3 می باشد.

 

 

 لیست برخی از ریاست سازمان ها ، انجمن های علمی ، نمایندگان و اساتید دانشگاهی که تاکنون به عنوان سخنران و حامی کنفرانس ها و همایش ها همکاری های لازم را با این شرکت داشته اند.