فراخوان ها

نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق (تاریخ فراخوان : 1398/09/01)نمایشگاه ملزومات ازدواج، خرید آسان(زوج های جوان) (تاریخ فراخوان : 1398/08/27)

پوستر 2

نمایشگاه ملزومات ازدواج، خرید آسان(زوج های جوان) از 21 الی 24 آبان ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی خیام نیشابور برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه بازدید برای عموم رایگان خواهد بود و روزانه حدود 1200 نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

نمایشگاه زوج های جوان که هر ساله برگزار میشود در آن غرفه های  لوازم خانگی، مبلمان و کالای خواب، لوستر، طلا، بدلیجات، جواهرات، نقره و فیروزه، فرش و تابلو فرش، رستوران، تالار و باغ تالار، آتلیه عکاسی و فیلم برداری، پوشاک و لباس مردانه و زنانه، ظروف پلاستیکی منزل، مزون، آرایش و پیرایش زنانه، ، لوازم آرایشی و بهداشتی،... خواهند بود.

جهت رزرو غرفه با شماره 05136026616 و 09128896581 (خانم قنبر زاده) تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است جانمایی غرفه ها و انتخاب پلن غرفه ها بر اساس تاریخ واریزی ها صورت خواهد گرفت.

خواهشمند است جهت جانمایی غرفه مورد نظر فرم ثبت نام را با هماهنگی دبیرخانه در اسرع وقت ارسال فرمایید.ویژه برنامه مدیران موثر و کارآمد از شبکه یک سیما (تاریخ فراخوان : 1393/12/29)

شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد ویژه برنامه مشارکتی تحت عنوان مدیران موثر و کارآمد در تایم پیک شبکه (بعد از اخبار ساعت 21) جهت معرفی مدیران کارآمد، تولیدکنندگان، مهندسین و حمایت از برند ایرانی و  مصاحبه با مدیران شرکت ها پخش نماید. 

لطفا جهت رزرو تاریخ پخش ویژه برنامه با دبیرخانه برنامه به شماره تلفن 38673512-051 تماس حاصل فرمایید. حضور مدیران در ویژه برنامه مدیر شایسته از شبکه دو سیما (تاریخ فراخوان : 1393/12/29)

ویژه برنامه مدیر شایسته از شبکه دو سیما جمهوری اسلامی ایران قبل از ساعت 17:00 .

جهت رزرو تاریخ پخش برنامه با دبیرخانه ویژه برنامه با شماره تلفن 8677337-0513 تماس حاصل فرمایید.

 فراخوان حضور در سمپوزیوم استراتژی های مدیریت برند (تاریخ فراخوان : 1393/08/18)

در شرایط رقابتی کسب و کار امروزی، بی شک قدرت و جایگاه ویژه برند در ذهن مشتریان، از مهمترین عوامل موفقیت شرکت ها در بازار می باشد. به دست آوردن توفیق بیش از پیش در رقابت با برندهای خارجی فعال در بازار داخلی، تبیین ضرورت و نقش برندسازی در حمایت از تولید ملی، اهمیت و تاثیر برند سازی در شرایط وجود بحران اقتصادی در اقتصاد مقاومتی امری ضروری می باشد که طی سمپوزیومی تحت عنوان استراتژیهای مدیریت برند در تاریخ سوم آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیمای تهران برگزار میگردد، این مباحث مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار  می گیرد.فراخوان حضور در اجلاس سراسری مدیریت کیفیت فراگیر (تاریخ فراخوان : 1393/08/09)

بدین منظور در نظر است اجلاسی کشوری در تاریخ  بیست و سوم آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های  بین المللی صدا و سیما ی تهران تحت عنوان"مدیریت کیفیت  فراگیر" برگزار گردد.

 

جهت حضور دراین اجلاس، مدیران فعال مجموعه ها از داخل و خارج از کشور فرصت خواهند داشت تا در جهت رشد و توسعه مدیریت کیفیت سازمان خود گامی علمی بردارند. در پایان اجلاس گواهینامه بین المللی و داخلی با اعتبار وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. ضمنا، نشان برین "مدیریت کیفیت" به مجموعه های منتخب در روز کنفرانس اهدا خواهد شد.فراخوان حضور در اولین کنفرانس توسعه تکنولوژی و فناوری های نوین (تاریخ فراخوان : 1393/02/25)

جهت حضور دراین کنفرانس، مدیران فعال مجموعه ها از داخل و خارج از کشور فرصت حضور خواهند داشت. در پایان کنفرانس گواهینامه بین المللی از مراجع معتبر علمی انگلستان با اعتبار وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. ضمنا ، نشان برین "مدیریت توسعه تکنولوژی"به مجموعه های منتخب در روز کنفرانس اهدا خواهد شد.

دانلود فرم ثبت نام در کنفرانس توسعه تکنولوژی و فناوری های نوینفراخوان حضور شرکتهای مهندسی و ساخت در دومین کنفرانس سازه و بنای ماندگار (تاریخ فراخوان : 1393/02/15)

در راستای پیشرفت و توسعه ساخت و سازهای شهری و با حمایت سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، در جهت ارتقای علم و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در عرصه صنعت ساختمان و صنایع وابسته، کنفرانس با عنوان "سازه و بنای ماندگار" بیست و چهارم اردیبهشت ماه 1393 در مرکز همایش های صدا و سیمای تهران برگزار نماییم.

در این کنفرانس گواهینامه ای با اعتبار وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و شهرداری تهران و گواهینامه بین المللی از مراجع معتبر علمی انگلستان برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.

در پایان رونمایی از کتاب مولتی مدیا "بزرگان توسعه صنعت ساختمان" انجام خواهد شد

 دانلود فرم ثبت نام در کنفرانس سازه و بنای ماندگار